Aracı Kişiler Sertifika Programı 7 Ağustos’ta İstanbul’da Gerçekleştirilecek

2019 yılı Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu faaliyet programında yer alan “Aracı Kişiler Sertifika Programı” 7 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’da düzenlenecek.11.07.2019

2019 yılı Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu faaliyet programında yer alan “Aracı Kişiler Sertifika Programı” 7 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’da düzenlenecek.

Bu sertifika programı “Aracı Kişi” olarak çalışmak isteyenlerin eğitimini kapsar. Aracı kişi olmak üzere başvuruda bulunacak kişilerin; 18 yaşından büyük en az lise veya dengi okul mezunu ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiye’de ikametgâh ya da çalışma iznine sahip olması gereklidir. Başvuruda bulunacaklar; devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, milli savunmaya, yabancı devletlerle olan ilişkilere, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk suçları ile yüz kızartıcı suçlar yanında doping ihlali veya şike ve teşvik primi suçlarından, 7258 sayılı Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamındaki suçlardan hüküm giymiş veya ulusal veya uluslararası spor federasyonlarının ceza veya disiplin kurulları tarafından son 5 yıl içerisinde bir defada 6 ay veya toplamda 3 yıl hak mahkûmiyeti cezası almamış kişiler bu sertifika programına başvurabilirler.

Tarih: 7 Ağustos 2019
Yer: İstanbul (Açık adres ilerleyen günlerde ilan edilecektir.)
Eğitim Ücreti: 12.000 TL

Başvuru esnasında sunulması istenen belgeler:
*TC Kimlik Fotokopisi / Pasaport Fotokopisi (Türk Vatandaşları Nüfus kağıdı fotokopisi, Türk Vatandaşı olmayan kişilerin Pasaport Fotokopisi sunmaları gerekmektedir.)
*Vesikalık Fotoğraf (Sertifika ve internet sayfasında kullanılmak üzere)
*Son altı ay içinde alınmış iyi hal kâğıdı
*FIBA Oyuncu Temsilcisi “Player’s Agent” Belge fotokopisi (Varsa)

Aracı Kişiler Sertifika Programı Başvuru Formu için tıklayınız

Not: Kontenjan sınırlaması olmayacaktır.
Ön Kayıt Başlangıç Tarihi: 05.07.2019 Saat: 18.00
Ön Kayıt Bitiş Tarihi: 05.08.2019 Saat: 18.00


Daha Fazla Duyuru Göster