Kondisyoner Sertifika Eğitim Programı İstanbul'da Tamamlandı

2018 - 2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu faaliyet programında yer alan Kondisyoner Sertifika Eğitim Programı, beşinci gün eğitimlerinin ardından tamamlandı.12.07.2019

2018 - 2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu faaliyet programında yer alan Kondisyoner Sertifika Eğitim Programı, beşinci gün eğitimlerinin ardından tamamlandı.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Kondisyoner Sertifika Eğitim Programı’nın beşinci günü Sam Reffsin’in eğiti ile başladı. İki seans süren eğitimlerde Reffsin, sezona hazırlık dönemi ve müsabaka dönemi kondisyonel periyotlama üzerine durdu.

Öğle arasının ardından ise TBF Eğitim Kurulu Üyesi Dr. Seyfi Savaş’ın moderatörlüğünde; antrenör-sporcu ve yönetici ilişkilerinde kondisyoner, meslek tanımı, sınırlılıklar, özlük hakları ve interaktif eğitim konulu eğitim düzenlendi. Sağlık Kurulu’na ayrılan bölümde ise TBF Sağlık Kurulu Üyesi ve Acıbadem Hastanesi’nden Dr. Kerem Ülkü, basketbolda ekipman seçimi konusunu anlattı.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Kondisyoner Sertifika Eğitim Programı, sertifika takdiminin ardından tamamlandı.Daha Fazla Duyuru Göster