Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

t

Erkekler Federasyon Kupası’nda Şampiyon: Final Gençlik

05.10.2019


Eskişehir'in ev sahipliğinde düzenlenen Erkekler Federasyon Kupası finalinde Final Gençlik, Petkim Spor’u 97-95’lik skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ardından düzenlenen ödül töreninde şampiyonluğa ulaşan Final Gençlik’e kupa ve madalyalarını Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu takdim etti. 

İkinci olarak turnuvayı tamamlayan Petkim Spor’a ise şiltini ve madalyalarını TBF Erkek Ligleri Direktör Yardımcısı Özgün Önver sundu.

Eskişehir Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan maçlardan alınan sonuçlar şu şekilde:

Tarih

Saat

A Takım

B Takım

Skor

30.09.2019

13:00

Akhisar Belediyespor

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

79-75

30.09.2019

13:30

Petkim Spor

Bornova Belediyespor

76-61

30.09.2019

15:15

1881 Düzce Belediyespor

Final Gençlik

71-94

30.09.2019

15:45

Manisa Büyükşehir Belediye

Anadolu Basket

83-53

30.09.2019

17:30

Lokman Hekim Fethiye Belediye

Mamak Belediyesi

73-89

30.09.2019

18:00

Gemlik Basketbol

Merkezefendi Belediyesi

63-80

30.09.2019

19:45

Samsunspor

Konyaspor

51-70

30.09.2019

20:15

Bandırma Kırmızı

Yalova Spor

64-50

01.10.2019

13:00

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

1881 Düzce Belediyespor

69-73

01.10.2019

13:30

Bornova Belediyespor

Manisa Büyükşehir Belediye

76-80

01.10.2019

15:15

Final Gençlik

Akhisar Belediyespor

71-85

01.10.2019

15:45

Anadolu Basket

Petkim Spor

54-103

01.10.2019

17:30

Mamak Belediyesi

Samsunspor

88-61

01.10.2019

18:00

Merkezefendi Belediyesi

Bandırma Kırmızı

82-62

01.10.2019

19:45

Konyaspor

Lokman Hekim Fethiye Belediye

65-67

01.10.2019

20:15

Yalova Spor

Gemlik Basketbol

89-59

02.10.2019

13:00

1881 Düzce Belediyespor

Akhisar Belediyespor

72-74

02.10.2019

13:30

Manisa Büyükşehir Belediye

Petkim Spor

53-86

02.10.2019

15:15

Final Gençlik

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

78-86

02.10.2019

15:45

Bornova Belediyespor

Anadolu Basket

98-49

02.10.2019

17:30

Samsunspor

Lokman Hekim Fethiye Belediye

69-86

02.10.2019

18:00

Bandırma Kırmızı

Gemlik Basketbol

81-76

02.10.2019

19:45

Mamak Belediyesi

Konyaspor

72-73

02.10.2019

20:15

Merkezefendi Belediyesi

Yalova Spor

90-75
04.10.2019 13:00 Akhisar Belediyespor Konyaspor 60-47
04.10.2019 15:15 Petkim Spor Bandırma Kırmızı 60-54
04.10.2019 17:30 Mamak Belediyesi Final Gençlik 91-109
04.10.2019 19:45 Merkezefendi Belediyesi Manisa Büyükşehir Belediye 99-95
05.10.2019 15:15 Akhisar Belediyespor Petkim Spor 89-90
05.10.2019 17:30 Final Gençlik Merkezefendi Belediyesi 82-81
07.10.2019 17:30 Petkim Spor Final Gençlik 95-97

 

 

Daha Fazla Haber Göster